Praca z największymi klientami nauczyła nas, że nie ma kompromisów, jeżeli chodzi o jakość, dlatego wciąż w nią inwestujemy.

Stanisław Kawczyński

Inwestycje w nowoczesne technologie oraz w szkolenia i rozwój kompetencji pracowników są od ponad 10 lat podstawą działania i sukcesów firmy Kawczyński Logistics. Uważamy, że tylko dzięki mądrym inwestycjom możemy pozostać  konkurencyjni w transporcie międzynarodowym.

Specjalizujemy się w przewozach chłodniami, m.in. towarów spożywczych. W odpowiedzi na wysokie wymagania klientów z tej branży, postanowiliśmy priorytetowo traktować niezawodność, najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W ten sposób zdobyliśmy i codziennie zdobywamy zaufanie dużych kontrahentów.

MAPA4

Kawczyński Logistics w liczbach

zespol@2x
Zadowolonych pracowników

Nasza firma wciąż rośnie, a wraz z nią liczba osób, które dla nas pracują. Dbamy o swoich pracowników, zapewniamy liczne szkolenia i dobrą atmosferę w zespole.

ciagniki@2x
Ciągników siodłowych

Podstawą naszej floty jest najnowszy Mercedes-Benz Actros, wyposażony w najbardziej zaawansowane systemy wspierające bezpieczeństwo oraz kierowcę,

naczepy@2x
Naczepy

Nasze naczepy chłodnie firmy Schmitz Cargobull są wyposażone w agregaty Carrier, telematykę oraz zabezpieczenia uniemożliwiające osobom trzecim dostanie się do wnętrza

Certyfikaty

Cele naszej polityki jakości realizujemy poprzez wdrożenie i ciągłe doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania jakością i bezpieczeństwem opartego na międzynarodowych standardach ISO, IFS, TAPA i GDP

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed sed ipsum non urna tempor.

Kontakt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed sed ipsum non urna tempor.

Nasza misja

Tworzymy nowy wymiar transportu nastawionego na nowatorskie i proekologiczne rozwiązania, dając Klientom najwyższą jakość, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Inspirujemy się hasłem: „zawsze bezpiecznie, zawsze na czas, zawsze dla Ciebie

Nasza wizja

Być innowacyjną i godną zaufania firmą transportowo-logistyczną działającą na rynku specjalistycznych przewozów dla najbardziej wymagających Klientów w Europie. Wiemy, jak to osiągnąć.

Budowanie trwałych relacji z Klientami oraz pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku oraz determinacja w poszukiwaniu nowatorskich rozwiązań, sprawiają, że jesteśmy skuteczniejsi i bardziej wiarygodni, a inwestowanie w nowoczesną i ekologiczną flotę stało się naszą domeną. Jesteśmy przekonani, że takie postępowanie jest wyznacznikiem odpowiedzialnego biznesu na miarę XXI wieku.
Podejmując ten wysiłek, chcemy wnieść swój wkład na rzecz bezpiecznego i nowoczesnego transportu.

Innowacje

Wykorzystując nowoczesną i ekologiczną flotę oraz innowacyjne technologie i produkty, nieustannie poprawiać jakość naszych usług i minimalizujemy wpływ na środowisko naturalne. Rozwiązania, które testujemy i wdrażamy to m.in.: 

  • panele fotowoltaiczne instalowane na naczepach chłodniach
  • pakiety aerodynamiczne Betterflow
  • najnowocześniejsze ogumienie redukujące spalanie
  • system kamer i wyświetlaczy MirrorCams
  • inteligentny tempomat Predictive Powertrain Control