Oferowane usługi

W Kawczyński Transport oferujemy usługi transportu międzynarodowego. Naszą specjalnością są przewozy towarów wymagających kontrolowanej temperatury. Realizujemy usługi dla dużych firm z krajów Unii Europejskiej, przede wszystkim z Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Francji, Belgii, Niderlandów, Czech i Niemiec. Realizujemy zadania z zastosowaniem najwyższych wymogów bezpieczeństwa i jakości za pomocą najnowocześniejszego taboru na rynku. Nieustannie wdrażamy innowacje, które pomagają nam podnosić poziom powyższych parametrów.

Transport towarów wartościowych

Specjalizujemy się w transporcie towarów wartościowych. Nasz główny obszar działania to Europa Zachodnia.

Gwarancją bezpieczeństwa realizowanych przewozów jest posiadany przez nas certyfikat TAPA TSR poziom 1 (podwyższony poziom bezpieczeństwa).

Nieustannie się rozwijamy i inwestujemy w nowatorskie rozwiązania, a nasi pracownicy objęci są specjalistycznym programem szkoleniowym. Oprócz własnego nadzoru, korzystamy z usług profesjonalnej firmy zewnętrznej, która monitoruje transport od chwili załadunku do momentu dostarczenia towarów. 

Z uwagi na oczekiwania klientów nasze procedury dotyczące bezpieczeństwa w sytuacjach awaryjnych są bardziej precyzyjne i restrykcyjne niż wynika to ze standardu TAPA TSR poziom 1.

Ponadto w swojej ofercie mamy przewóz farmaceutyków, które transportujemy jako towary wartościowe oraz w temperaturze kontrolowanej.

Monitorujemy Twoje przesyłki w czasie rzeczywistym przez całą dobę i mamy stały kontakt pomiędzy ciężarówkami a naszym centrum operacyjnym.

Transport chłodniczy

Praca z produktami wymagającymi kontrolowanej temperatury to jedna z naszych mocnych stron. 

Realizujemy usługi dla dużych firm z krajów Unii Europejskiej, przede wszystkim z Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Francji, Belgii, Niderlandów, Czech i Niemiec. 

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w naczepach zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych nam towarów. 

Zachowanie ciągłości temperatury jest nieustannie monitorowane przez naszych pracowników oraz system, który informuje nas o wszelkich odchyleniach.

Gwarancją bezpieczeństwa przewożonych towarów jest posiadany przez nas certyfikat IFS Logistics – zakres certyfikacji: transport drogowy artykułów spożywczych i niespożywczych w warunkach chłodniczych, mroźniczych lub w temperaturze otoczenia oraz Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej GDP, uprawniający do transportu produktów leczniczych.

Transport produktów leczniczych

Branża farmaceutyczna podlega ścisłym regulacjom i potrzebuje firmy transportowej, która sprosta tym wymaganiom.

Jednym z celów naszej polityki jakości i bezpieczeństwa jest ciągłe doskonalenie wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania, by móc zapewnić klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości w zgodzie z wszelkimi wymogami prawnymi. Takie podejście pozwoliło nam uzyskać certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej GDP uprawniający do przewozu produktów leczniczych

Posiadamy również zaawansowane systemy śledzenia i zabezpieczenia, dzięki którym Klienci mogą czuć się bezpiecznie i kontrolować swoje dostawy.

Transport plandekowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów włączyliśmy do taboru naczepy plandeki, dzięki którym możemy przewozić towary, które nie wymagają kontrolowanej temperatury oraz specjalistycznych zabezpieczeń. 

IMG_4768c