Praca z największymi klientami nauczyła nas, że nie ma kompromisów, jeżeli chodzi o jakość, dlatego wciąż w nią inwestujemy.

Inwestycje w nowoczesne technologie oraz w szkolenia i rozwój kompetencji pracowników są od ponad 10 lat podstawą działania i sukcesów firmy Kawczyński Logistics. Uważamy, że tylko dzięki mądrym inwestycjom możemy pozostać  konkurencyjni w transporcie międzynarodowym.

Specjalizujemy się w przewozach chłodniami, m.in. towarów spożywczych. W odpowiedzi na wysokie wymagania klientów z tej branży, postanowiliśmy priorytetowo traktować niezawodność, najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W ten sposób zdobyliśmy i codziennie zdobywamy zaufanie dużych kontrahentów.

MAPA4

Kawczyński Logistics w liczbach

zespol@2x
Zadowolonych pracowników

Nasza firma wciąż rośnie, a wraz z nią liczba osób, które dla nas pracują. Dbamy o swoich pracowników, zapewniamy liczne szkolenia i dobrą atmosferę w zespole.

ciagniki@2x
Ciągników siodłowych

Podstawą naszej floty jest najnowszy Mercedes-Benz Actros, wyposażony w najbardziej zaawansowane systemy wspierające bezpieczeństwo oraz kierowcę,

naczepy@2x
Naczep

Nasze naczepy chłodnie firmy Schmitz Cargobull są wyposażone w agregaty Carrier, telematykę oraz zabezpieczenia uniemożliwiające osobom trzecim dostanie się do wnętrza

Jakość

Nieustannie rozwijamy swoje kompetencje, aby zapewnić klientom bezpieczeństwo i jakość w zakresie transportu towarów w zgodzie z wszelkimi wymogami prawnymi. 

Nasze usługi realizujemy w poczuciu odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego i troski o jego ochronę, jak również o bezpieczeństwo naszych pracowników i powierzonych nam towarów.

Dzięki kompetencjom i zaangażowaniu wszystkich pracowników oraz właścicieli, a także dzięki zapewnieniu odpowiednich zasobów, nasza dbałość o najwyższą jakość przynosi oczekiwane i doceniane przez klientów efekty.

Certyfikaty

Cele naszej polityki jakości realizujemy poprzez wdrożenie i ciągłe doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania jakością i bezpieczeństwem opartego na międzynarodowych standardach ISO, IFS, TAPA i GDP

Nasza misja

Tworzymy nowy wymiar transportu nastawionego na nowatorskie i proekologiczne rozwiązania, dając Klientom najwyższą jakość, komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Inspirujemy się hasłem: „Zawsze bezpiecznie, zawsze na czas, zawsze dla Ciebie".

Nasza wizja

Być innowacyjną i godną zaufania firmą transportowo-logistyczną działającą na rynku specjalistycznych przewozów dla najbardziej wymagających Klientów w Europie. Wiemy, jak to osiągnąć.

Budowanie trwałych relacji z Klientami oraz pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku oraz determinacja w poszukiwaniu nowatorskich rozwiązań, sprawiają, że jesteśmy skuteczniejsi i bardziej wiarygodni, a inwestowanie w nowoczesną i ekologiczną flotę stało się naszą domeną. Jesteśmy przekonani, że takie postępowanie jest wyznacznikiem odpowiedzialnego biznesu na miarę XXI wieku.
Podejmując ten wysiłek, chcemy wnieść swój wkład na rzecz bezpiecznego i nowoczesnego transportu.

Innowacje

Wykorzystując nowoczesną i ekologiczną flotę oraz innowacyjne technologie i produkty, nieustannie poprawiamy jakość naszych usług i minimalizujemy wpływ na środowisko naturalne. Rozwiązania, które testujemy i wdrażamy to m.in.: 

  • panele fotowoltaiczne instalowane na naczepach chłodniach
  • pakiety aerodynamiczne Betterflow
  • najnowocześniejsze ogumienie redukujące spalanie
  • system kamer i wyświetlaczy MirrorCams
  • inteligentny tempomat Predictive Powertrain Control